RSS
szukaj
RSS
COPERNICUS PL Sp. z o.o.

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla pielęgniarek, położnych, techników elektroradiologii


 

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
dla
pielęgniarek, położnych, techników elektroradiologii
w zakresach:

 

  1. Oddziały szpitalne Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku dla pielęgniarek, położnych w zakresie – kontraktowych dyżurów pielęgniarskich;
    • Szpitalny Oddział Ratunkowy
    • Neonatologiczny z Pododdziałem Patologii Noworodków
    • Ginekologiczno- Położniczy
    • Chirurgia Ogólna
    • Chorób Wewnętrznych i Hipertensjologii
    • Neurologiczny (w tym Udarowy)
    • Anestezjologia – Blok
    • Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci
    • Główny Blok Operacyjny
    • Pediatria
  2.    
  3. Oddziały szpitalne, bloki operacyjne, pracownie Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku dla pielęgniarek, położnych w zakresie – kontraktowych dyżurów pielęgniarskich;
    • Blok Operacyjny
    • Chirurgiczny Ogólny
    • Chorób Wewnętrznych I
    • Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodków
    • Ginekologiczno – Położniczy z Pododdziałem Ginekologii
    • Kardiologiczny
    • Anestezjologii i Intensywnej Terapii
    • Neurologiczny
    • Pediatryczny
    • Pracownia Kardiologii Inwazyjnej
  4.    
  5. Pracownia Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku dla techników elektroradiologii w zakresie – dyżurów kontraktowych;

 

Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Prezesa COPERNICUS PL sp. z o.o. w Gdańsku – (nr 39/2015) działając zgodnie z zapisami ustawy o działalności leczniczej z dnia 15 kwietnia 2011r. (Dz. U. r. nr 112, poz.654 z późn. zm.) oraz zgodnie z Regulaminem przeprowadzenia konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych informuje, że w wyniku przeprowadzonego konkursu wybrani zostali następujący oferenci:

 

  1. Monika Szafrańska – ul. Nowowiejskiego 11/7, 82-400 Sztum
  2. Katarzyna Subocz - ul. Chełmońskiego7/13, 82-300 Elbląg
  3. Jadwiga Radkiewicz- ul. Warszawska 100/20, 80-180 Gdańsk
  4. Barbara Rorat – ul. PCK 8A/3, 80-519 Gdańsk
  5. Ewa Tyka -ul. Rogalińska 7E/7, 80-809 Gdańsk
  6. Izabela Szemiako – ul. Kurierów Armii Krajowej 16C/1, 80-041 Gdańsk
  7. Lucyna Górnowicz – ul. Sucharskiego 55, 83-200 Starogard Gdański
  8. Anna Bugajska – ul. Podchorążych 10/3, 80-298 Gdańsk
  9. Maria Antkowiak -ul. Szara 7a/25 – 80-116 Gdańsk
  10. Joanna Góra – Polna 1, 83-047 Przywidz
Opublikował: Amadeusz Pestka
Publikacja dnia: 22.07.2015
Dokument oglądany razy: 980
 
Wersja do druku